Nur Yapı

Hakan ERSÖZ Grup

Nur Yapı

NUR YAPI, 1999 yılında Hakan ERSÖZ tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Nur Yapı, kuruluşundan günümüze kadar, dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır. Son 16 yıldır, İstanbul başta olmak üzere, uluslararası birçok projeye de imza atan NUR YAPI’nın Genel Müdürlüğünü Hakan ERSÖZ yürütmektedir.

NUR YAPI, vazgeçemediği "güven" ilkesi ve "kalite" anlayışı ile günümüzün ve yarınların başarılı proje uygulamalarının mutluluğunu, müşterileriyle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

NUR YAPI, inşaat sektörünün, en iyisini en kaliteli ve en ucuza müşterisiyle buluşturmak adına ülke genelindeki, toptan satış ve perakende dağıtım ağını gün geçtikçe büyütmeye devam ediyor. Sürekli büyüyen dağıtım kanalı organizasyonunda sektörün en iyi markalarını tek noktada, en iyi fiyat politikasıyla tüketicilere sunan NUR YAPI, İzmir, İstanbul, Bursa, Samsun ve Düzce şubeleriyle mağaza ağını büyütmeye devam ediyor.

NUR YAPI, Üst Yapı Uygulamaları, Kaba Yapı Uygulamaları, İnce Yapı Uygulamaları, Elektrik Uygulamaları ve Mekanik Tesisat Uygulama çözümleriyle firmaların sektörel beklentilerini tek platformda karşılama avantajı oluşturan bir firmadır.

NUR YAPI GRUP, sektörün global marka değerlerine sahip,

✔ Knauf ( Alçıpan ve Toz Alçı Grubu )
✔ Knauf Insulatıon(Polistren ve Mineral Yün Yalıtım)
✔ Betek Kimya ve Boya Sanayii ( Filli Boya )
✔ Mardav ( Dış Cephe Mantolama Sistemleri )
✔ Baumıt (Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri)
✔ Austotherm(Yapı Malzemeleri ve Dış Cephe Profilleri)
✔ Strata Yapı Kimyasalları(İnşaat Yapı Kimyasalları)
✔ Akg Gazbeton(Gazbeton Üretimi)

Firmalarının bayilik anlaşmalarına sahiptir. İlgili firmaların ürünlerinde, toptan satın almanın avantajlarını kullanarak, söz konusu avantajları, müşterileriyle buluşturabilmek için şubelerin olmadığı lokasyonlardaki talepleri, yakın şube ve merkez depolarından karşılamak adına; www.nuryapistore.com e-ticaret platformunda sanal mağazalarıyla hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

NUR YAPI, kurucusu ve Genel Müdürü Hakan ERSÖZ yönetiminde, sağlam, güvenli ve çağdaş uygulamalarla İnşaat Sektöründe prestijli projelere imza atmaya devam ediyor.

Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup

Tüm firmalarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için...+90 (216) 612 00 00