Ersöz Yapı

Hakan ERSÖZ Grup

Ersöz Yapı

Ersöz Yapı, 2006 yılında Hakan Ersöz tarafından kurulmuştur. Perakende ve mağazacılık yapmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Ersöz Yapı, başlangıçta sadece bölgesel çalışmalar yürütürken, 2010 yılından itibaren malzeme çeşitliliğini artırıp, mağaza büyüklüğünü de 3 katına çıkartarak özellikle yakın Marmara’da faaliyet alanını genişletmiştir. Perakende satış ile birlikte projelere de malzeme tedariği yapan Ersöz Yapı, kısa sürede müşteri eksenini büyüterek, satışlarında da büyük artış sağlamıştır.

Özellikle alçı ve yalıtım ürünlerinin satış ve uygulamasında, prestij değeri yüksek projelerin tamamlanmasıyla, yapı malzeme üreten firmaların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu gün hali hazırda birçok markalı projenin ana tedarikçisi durumundadır.

Ersöz Yapı’nın kuruluş yıllarında inşaat sektörünün beklenenin üzerinde bir büyüme sağlaması, yapı malzeme satışlarına bağlı taleplerin artışıyla ülkemiz oldukça önemli bir pazar haline gelmiştir. Hakan Ersöz’ün sektörel büyümeyi ve yapı malzeme satış pazarının genişleyeceği öngörüsü, firmayı, gelişen sektöre göre hazırlaması, markaların dağıtım kanalında aradıkları beklentileri sunacak altyapıları sağlamasıyla, tercih edilen firma unvanını almış oldu.

Ersöz Yapı, global markaların ülkemizde dağıtım kanal arayışlarına alternatif bir tercih oluşturmasını, taahhütlerine ve kurucusu Hakan Ersöz’ün prensiplere sadık kalan politikalarına borçludur. Ersöz Yapı, bayiliğini yürüttüğü, başta Lafarge Dalsan Alçı olmak üzere, birçok global markanın sayılı alçı ve yalıtım malzeme satıcıları arasına girmeyi başarmıştır. Oluşturulan alt bayi ağı ile Türkiye’nin her tarafına malzeme satışı yapılabilir duruma gelmiştir.

Ersöz Yapı, bayiliğini yürüttüğü tüm firma ilişkilerinde, sergilediği kurumsal yaklaşım ve prensiplerine bağlı firma kimliğiyle, üretici firmaların tercih noktası olmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Çağdaş yapılanmaya önem veren anlayışı ile bugüne kadar birçok projenin pazarlama ve satış operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş ve satış sonrası ürettiği profesyonel servisleriyle mutlak müşteri memnuniyeti sergilemeye devam etmiştir. Müşteri memnuniyetlerindeki pozitif değerlerin oluşturduğu sürekli büyüyen müşteri ekseniyle, satışa hazır birçok büyük projenin pazarlama hazırlıklarını sürdürmektedir.

Ersöz Yapı, pazarlama operasyonları sonrasında oluşan satışlarla, müşteri ilişkisini bitirmeyen, satış sonrası ürettiği mutlak müşteri memnuniyeti servisleriyle müşteri eksenine her geçen gün yeni katılımlar sağlayarak sürekli büyümenin haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup

Tüm firmalarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için...+90 (216) 612 00 00