Ersöz Otomotiv

Hakan ERSÖZ Grup

Ersöz Otomotiv


Ersöz Otomotiv, 2012 yılında, Kia Markası altında, müşterilerine, satış ve satış sonrası profesyonel servis hizmetleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Firmamız İstanbul Kavacık’ta, toplam 750 m2 açık 2500 m2 kapalı alanda, Oto Servis Hizmetleri, Yedek Parça, 2 El Oto Alım ve Satımı ve Sigorta Hizmetlerini üretmektedir.

Ersöz Otomotiv yatırımlarının büyük kısmını, profesyonel oto servis hizmetlerinde kullanılabilecek teknik donamlara yapmıştır. Deneyimli kadrosuyla oto servis hizmetlerinde baştan uca çözümler sunulmaktadır.

Hakan Ersöz tarafından temelleri atılan Ersöz Otomotiv, sektörel tecrübe ve kariyere sahip profesyonellerin yönetiminde, oto servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti oluşturan hassas yaklaşımlarıyla, bulunduğu sektörde hızla büyümeye devam etmektedir.

Ersöz Otomotiv, Sektörel gelişmelerin yakından takip edilmesi, servis ve satış sonrası hizmetlerde ciddi yatırımların yapılması ve müşteri memnuniyetine yönelik insan kaynaklarının sürekli eğitimlerle güncel tutulmasıyla her geçen gün büyüyen bir müşteri eksenine sahip olmuştur.

Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup
Hakan Ersöz Grup

Tüm firmalarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için...+90 (216) 612 00 00